Yogatuli

Przejdź do treści
DOSTAWY

Yogatuli realizuje dostawy zakupionych towarów na terenie kraju za pośrednictwem firm kurierskich bądź usługi Paczkomatów InPost.

Dostępne opcje oraz koszt usług dostawy na terenie Polski to:
                               
Paczkomaty InPost - 12,00 zł.

Produkty sprzedawane w ramach przedsprzedaży zostaną wysłane w pierwszej połowie lutego 2019 r.
O uruchomieniu dostawy zostaną Państwo poinformowani w osobnej wiadomości na adres poczty email wskazany przy zamówieniu.


Większość przesyłek kurierskich dostarczana jest kolejnego dnia po przekazaniu paczki kurierowi. W niektórych przypadkach termin dostarczenia może wydłużyć się do trzech dni. W sytuacji dłuższego oczekiwania na przesyłkę prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta pod adresem poczty elektronicznej contact@yogatuli.com

W przypadku dostaw zagranicznych prosimy o kontakt ze sklepem przed dokonaniem zamówienia (przesyłając email na adres contact@yogatuli.com) w celu oszacowania kosztu i czasu realizacji przesyłki. W wiadomości należy podać dokładny adres dostawy oraz ilość i rodzaj produktów, które zamierzają Państwo kupić. Obsługa sklepu odpowie Państwu w przeciągu jednego dnia roboczego i pomoże w realizacji zakupu oraz dostawy.

Reguły dostaw związane ze zwrotami lub wymianami produktów zostały dokładnie omówione na naszej stronie w zakładce “Zwroty i Reklamacje”.
Wróć do spisu treści