Yogatuli

Przejdź do treści
NIECH YOGA CIĘ TULI!
W Yogatuli wierzymy, że każdy wybór ma znaczenie oraz wpływ na życie ludzi, środowisko i otaczającą rzeczywistość. Naszym celem jest zapewnienie alternatywy wobec popularnych na rynku ubrań do jogi, zapewniając najwyższą jakość, cenę adekwatną do użytych materiałów i włożonej pracy oraz zaangażowanie w projekty społeczne. Nie znamy recepty na dobrą przyszłość, jednak jesteśmy głęboko przekonani, że tworzenie odpowiedzialnego społecznie biznesu, to również sposób na aktywne zmienianie świata na lepsze.


Yogatuli to mała, krakowska manufaktura założona w 2019 roku przez Annę Mleko. To w niej kroimi materiały, szyjemy spodenki i tworzymy nowe projekty. Ania na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia i uczestniczy w Kursie Nauczycielskim Jogi Iyengara, nieustannie ucząc się od wspaniałych nauczycieli w Polsce i za granicą.
Dbamy o to, by ubrania Yogatuli były tworzone z naturalnych tkanin wolnych od szkodliwych substancji, a nasi klienci kupowali to, co sami chcielibyśmy nosić.

Wybieramy głównie tkaniny z lnu – nie tylko z uwagi na jego wyjątkowe właściwości, ale również przyjazny dla środowiska sposób wytwarzania.

Produkty zakupione w naszym sklepie będą miłym prezentem dla Twoich bliskich, których pasją jest joga i medytacja. Dbamy o to, by opakowania mogły zostać użyte ponownie oraz podlegały recyklingowi.

Wróć do spisu treści