yoga online

O N L I N E
Przejdź do treściAKCJA CHARYTATYWNA
Yogatuling x PosiłekDlaSeniora


Nowa rzeczywistość wymaga jeszcze bardziej niż wcześniej zadbania o swoje zdrowie psychiczne. Aby pomóc w przetrwaniu tego trudnego czasu, zapraszamy na zajęcia, na których będziemy dążyć do głębokiego rozluźnienia ciała i błogiego wyciszenia umysłu.

W grafiku znajdziesz zajęcia z jogi, medytacji i pranajamy. Spotkania są transmitowane na żywo przez doświadczonych nauczycieli, którzy zgodzili się prowadzić zajęcia charytatywnie na rzecz akcji #PosiłekDlaSeniora. Środki zebrane w ramach projektu zostaną w całości przeznaczone na zbiórkę.


Mamy nadzieję, że dzięki naszej inicjatywie znajdziesz trochę
przestrzeni i czułości dla siebie oraz swoich najbliższych.


RYTUAŁY, KTÓRE ZOSTANĄ Z TOBĄ NA DŁUŻEJ


Niepokój, stres i godziny spędzone przed ekranem powodują, że potrzebujemy czasu na odpoczynek – inaczej myśli stają się uporczywie nieznośne, a ciało może zacząć uwierać. Rytuały i wyzwania, które znajdziesz w naszym grafiku, są zaproszeniem do odpuszczenia i złożenia się na nowo.MAGIA INTENCJI


Aby przygotować się do zajęć, zadbaj o swoją przestrzeń. Rozwiń matę, zapal świecę, stwórz swój rytuał. Załóż coś, w czym będziesz się czuć swobodnie. Czas przed rozpoczęciem sesji wykorzystaj na obserwację oddechu. Pomyśl o intencji, w jakiej praktykujesz.BEZPOŚREDNI KONTAKT Z ULUBIONYM NAUCZYCIELEM


Kontakt z nauczycielem to ważny element praktyki, dlatego też wszystkie zajęcia prowadzone są na żywo. W naszej inicjatywie wezmą udział nauczyciele różnych stylów jogi posiadający certyfikat wydany przez Yogę Alliance lub Stowarzyszenie Jogi Iyengara. Obiecujemy, że tworzenie nowych rytuałów będzie z nimi niezwykle przyjemne!


Wróć do spisu treści